RESTRUKTURYZACJA ZADŁUŻENIA

Kancelaria zapewnia fachową analizę sytuacji finansowej i pomaga obrać odpowiedni sposób restrukturyzacji. Zapewniamy obsługę prawną zarówno dla dłużników jak i wierzycieli. W ramach zlecenia przygotowujemy niezbędne dokumenty do wszczęcia sądowej procedury restrukturyzacji zadłużenia.

Głównym celem restrukturyzacji jest uniknięcie ogłoszenia upadłości. Postępowanie restrukturyzacyjne jest szansą na wyjście z problemów finansowych. 

Specjalizujemy się w restrukturyzacji gospodarstw rolnych i innych sprawach wymagającej specjalistycznej wiedzy. Posiadamy także doświadczenie w kontraktacja płodów rolnych. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie rolnym, dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani do spraw różnego rodzaju wraz z reprezentowaniem przed sądami wszystkich instancji. Zapewniamy fachową analizę sytuacji finansowej i pomagamy dobrać odpowiedni sposób restrukturyzacji.

Ponadto należy wspomnieć, iż od 1 grudnia 2021 r. zgodnie ze znowelizowanymi przepisami prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego wnioski oraz pisma w tych postępowaniach wnosi się za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Krajowego Rejestru Zadłużonych z wykorzystaniem istniejących tam formularzy. Dlatego też zachęcamy, aby zdać się w tej kwestii na profesjonalistów.