KANCELARIA LEX-ECONOMIC

Obsługa prawna

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną. Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych dotyczących każdego zagadnienia z dziedziny prawa. Równocześnie dbamy o to by każdy z naszych Klientów w pełni rozumiał treść porady, a dzięki współpracy z wysokiej klasy specjalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres kompetencji w wielu dziedzinach prawa, oferujemy wszystkim naszym Klientom obsługę prawną w zakresie prowadzenia spraw prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego, zastępstwa procesowe w postępowaniach administracyjnych, zastępstwa procesowe w sprawach o zapłatę przed sądami wszystkich instancji, oddłużanie i ochronę dłużnika, prowadzenie postępowania upadłościowego oraz postępowania restrukturyzacyjnego, sporządzanie umów handlowych, umów spółek i rejestracji w KRS.

Problem związany z zadłużeniem jest w dzisiejszych czasach bardzo powszechny. Często powstaje ono na skutek niespodziewanych wypadków życiowych, a poszkodowani by przetrwać trudny okres zaciągają zobowiązania w bankach oraz innych instytucjach poza bankowych. Kancelaria wychodzi naprzeciw potrzebom dłużników, oferując usługi antywindykacyjne oraz ochronę ich interesów. Zgłoś się do nas i skorzystaj z pomocy profesjonalnego pełnomocnika, który poprowadzi negocjacje z wierzycielami.

Współpracujemy z najlepszymi prawnikami

W Kancelarii wierzymy, że Klient powierzając nam swoją sprawę musi mieć absolutną pewność profesjonalnego podejścia, bezpieczeństwa prawnego i finansowego, a także uzyskania wysokiego odszkodowania. Dlatego Kancelaria działa w ramach kancelarii doradczo – prawnej LEX ECONOMIC. Pozwala to na współpracę z najlepszymi prawnikami zapewnianymi przez kancelarię, a co za tym idzie, potrafimy zapewnić naszym obecnym, jak również przyszłym Klientom pełen komfort w prowadzonych przez nas sprawach.

Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju

Nowoczesność, innowacyjność i szeroka współpraca prawna – to elementy pozwalające nam prowadzić sprawy na terenie całego kraju. Natomiast naszym Klientom dające możliwość powierzenia swoich spraw najlepszym prawnikom bez względu na to z jakiego regionu Polski pochodzą. Każdy obecny oraz potencjalny Klient może liczyć na naszą profesjonalną pomoc, której jakość jest na najwyższym poziomie, pomimo odległości.

Zapewniamy indywidualne podejście i wycenę

Wyróżniamy się także w tym elemencie. Nasze prowizje wynoszą, od 10% uzyskanej kwoty. Jednakże zawsze są ustalane indywidualnie do potrzeb klienta. Najważniejsza jest dla nas sprawa, nad którą pracujemy. Własne honorarium odliczamy dopiero po pozytywnie ukończonej sprawie.

Jak działamy?

Na początku przyjmujemy sprawę, od Klienta. Analizujemy ją oraz doradzamy jaki jest najlepszy sposób poprowadzenia sprawy aby odszkodowanie było satysfakcjonujące, a także szybko wypłacone. 

Kolejnym krokiem jest nadanie sprawie właściwego toku, a więc skierowanie do odpowiedniego organu w celu negocjacji jak najlepszych warunków odszkodowawczych, które pozwolą usatysfakcjonować naszego Klienta, a także w pełni pokryją straty jakie poniósł.

Ostatnim etapem, następującym po wynegocjowaniu właściwego odszkodowania jest wypłata uzyskanych pieniędzy na konto klienta z potrąceniem ustalonej indywidualnie prowizji.