515 094 997
cft@cft.pl
O nas
Zespół CFT odszkodowania specjalizuje się w dochodzeniu wszelkiego rodzaju odszkodowań. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych ludzi tworzących strukturę prawną mającą na celu zapewnienie kompleksowej opieki każdemu klientowi i to właśnie na tym oparty jest nasz sukces, a także skuteczność w uzyskiwaniu odszkodowań. Każdy z naszych klientów jest traktowany z ogromnym szacunkiem oraz indywidualnym i pełnym poświęcenia podejściem do sprawy. Staramy się przede wszystkim wyegzekwować należne zadośćuczynienie osobie poszkodowanej. Nasza praca nad Twoją sprawą rozpoczyna się już podczas przyjęcia, natomiast prowizja jest pobierana dopiero po pomyślnym zakończeniu. 
Wieloletnie doświadczenie, umiejętność pracy w zespole i empatia do ludzi dotkniętych  trudną sytuacją sprawiają, że potrafimy pomóc każdemu, dostosowujemy warunki finansowe indywidualnie, a nasze działanie jest doskonałym przykładem profesjonalizmu. Zaufaj nam i popraw swoją niekorzystną sytuację! 

W CFT odszkodowania specjalizujemy się w dochodzeniu wszelkiego rodzaju odszkodowań. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksową pomoc prawną, dogodne warunki finansowe i profesjonalne działanie.