515 094 997
cft@cft.pl
Błędy medyczne

Błędy medyczne
Pobyt w szpitalu jest wynikiem chorób i szkód osobowych jakie ponosimy podczas różnego rodzaju wypadków, bez względu na to czy wynikają z naszej winny, czy też jesteśmy stroną poszkodowaną. Szpital wiąże się z wieloma stresującymi sytuacjami i poczuciem niepewności. Dodatkowo, gdy personel jest nieodpowiednio zorganizowany i nie wykazuje się należytym profesjonalizmem, lekarze popełniają błędy podczas leczenia, stres i znikome poczucie bezpieczeństwa są dodatkowo potęgowane. Natomiast pacjent, w zaistniałej sytuacji, staje się osobą poszkodowaną. Analizując tryb życia jaki prowadzi większa część społeczeństwa, rozrastające się i skupiające ogromną ilość osób i pojazdów miasta, a także nieprzewidywalne sytuacje niosące ze sobą wypadki, łatwo można stwierdzić, że w ogromnym pędzie i stresie nie mamy chęci i czasu na zdrowy tryb życia. Społeczeństwo cały czas jest zachęcane do aktywności i dbania o siebie. Przynosi to pewne rezultaty. Obserwujemy ostatnio, że coraz większa liczba osób stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Bieganie, jazda na rowerze i inne sporty, w pewnym stopniu pozwalają na zmniejszenie ryzyka choroby, natomiast wypadek i jego skutki nadal pozostają nie do przewidzenia. Jednak gdy dojdzie do zdarzenia, wskutek którego wizyta w szpitalu będzie nieodzowna warto wiedzieć, że w przypadku błędu wynikającego ze strony lekarza lub personelu szpitala, mamy prawo ubiegania się o odszkodowanie. Możliwe są dwie drogi: sądowa oraz od 1 stycznia 2012r możemy skierować sprawę do Wojewódzkiej Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych.
Warto znać swoje prawa, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie poradzić sobie w niedogodnej sytuacji, jaka nas spotkała oraz rozwiązać ją w pomyślny sposób. Jeżeli stałeś się ofiarą błędu medycznego, wiedz, że nie pozostajesz z nim sam. Posiadasz możliwość dochodzenia swoich praw. Zgłoś się do CFT odszkodowania aby, nad Twoja sprawą pracowali ludzie mający doświadczenie w dziedzinie dochodzenia odszkodowań, a uzyskana rekompensata w pełni pokryła straty i wydatki jakie poniosłeś. Nie zostawaj sam z problemem, powierz sprawę profesjonalistom i zyskaj więcej!

W CFT odszkodowania specjalizujemy się w dochodzeniu wszelkiego rodzaju odszkodowań. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksową pomoc prawną, dogodne warunki finansowe i profesjonalne działanie.